O nás...

Prodej vína má v naší rodině dlouhodobou tradici, výrobě a především prodeji vína se věnujeme již více než 5 generací.

Naše vinotéka byla založena v roce 2011. Každým rokem našeho provozu úspěšně rozšiřujeme sortiment a získáváme nové zákazníky. Naší specializací je prodej produktů zejména českých a moravských vinařství. Naše nabídka je z veliké míry inspirována výsledky soutěže Král vín České Republiky, většinu vín vinařství úspěšných v této soutěži můžete zakoupit právě v naší vinotéce. Naše zásoby se běžně pohybují kolem počtu 1500 lahvových vín, což z nás v pestrosti výběru činí jedničkou v regionu, nechybí ani nabídka zajímavých archivních vín.

Díky dlouhodobé úspěšné spolupráci s vinařstvím Vajbar Rakvice- Zaječí, jsme naši vinotéku v roce 2019 zařadili do projektu prémiové vinotéky Vinařství Vajbar, což pro zákazníky přináší možnost zakoupení téměř celého sortimentu vinařství, navíc přímo za sklepní ceny. V nabídce naleznete jak přívlastková vína v lahvích, tak i téměř 20 odrůd vín stáčených, ať už se jedná o moravská zemská vína, cenově zajímavá vína z dovozu, či vína speciální... V sezóně samozřejmě nemůže chybět prodej burčáku.

Další velice atraktivní součástí našeho sortimentu je výroba a prodej dárkového zboží, balíčků delikates, pochutin sektů a Champagne. Pro milovníky piva nabízíme k prodeji i piva a pivní speciály z Pivovaru Padochov. Pakliže si nevyberete z naší nabídky, rádi vám připravíme dárkové balení přímo dle vašich představ a požadavků na počkání.

Vinotéka Oslavany nabízí i možnost příjemného posezení pro cca 10 osob. Případné možnosti ubytování nabízí těsné sousedství hotelu.

Naše společnost se pravidelně účastní ve spolupráci s SHD Oslavany významných regionálních akci, každoročně zajištujeme například:

provoz vinárny s cimbálem na oslavanské Karmelské pouti,

provoz vinárny a prodej Burčáku na oslavanských Historických slavnostech,

prodej svařáku a punčů v rámci projektu Čertovského zámku.

Předloni jsme s Vajbarovým burčákem vyhráli 1. ročník Burčákfestu v Padochově.

Pravidelně dodáváme víno okolním restauracím či spolkům na různé společenské akce.

Aktuální informace o připravovaných či probíhajících akcích najdete na naší facebookové stránce, těšíme se na setkání s vámi ideálně u skleničky dobrého moravského vína.